Tłumaczenia zwykłe

Ceny dotyczące tłumaczeń zwykłych zależą od wielu czynników (typ tłumaczenia: techniczne, medyczne, prawnicze itd.; wymagania dotyczące edycji i formatowania tekstu: przy tłumaczeniu folderów reklamowych itd.; stan, w jakim znajduje się tekst do przetłumaczenia: czasami prawie nieczytelny tekst odręczny, itd). Dlatego też ceny takie podlegają każdorazowo uzgodnieniu. Wycena tłumaczenia jest bezpłatna (dokument otrzymany przez nas w formie elektronicznej podlega wycenie, wycenioną kwotę przekazujemy osobie zlecającej, ta zaś zgadza się z naszą ceną i ostatecznie zleca nam wykonanie tłumaczenia (lub też poszukuje tańszych rozwiązań), po spełnieniu warunków podanych na stronie “płatności“.

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia dokumentów samochodowych.

Aby zarejestrować samochód w Polsce niezbędne jest wykonanie tłumaczeń przysięgłych. Tłumaczenie obejmuje wszystkie niezbędne dokumenty: dowód rejestracyjny, umowa kupna sprzedaży oraz świadectwo własności/skreślenia pojazdu z rejestru w danym kraju. Dokumenty mogą Państwo przetłumaczyć w Lingwista AS  z domu! Wystarczy wysłać nam zeskanowane dokumenty pocztą elektroniczną. Cena przesyłki zawarta jest w cenie tłumaczenia. Tłumaczenie wykonujemy na następny dzień roboczy.

Cennik  dokumentów włoskich dla klientów indywidualnych:

Komplet dokumentów: 80,00 PLN;
Komplet dokumentów bez umowy/faktury: 60,00 PLN;
Przy tłumaczeniu oddzielnych dokumentów cena zależy od ilości stron tłumaczenia (20,00 PLN za stronę);

Dokumenty samochodowe francuskojęzyczne:

Standardowa cena dowodu: 40,00 PLN;

Ceny dla agencji tłumaczeń pośredniczących i dla właścicieli komisów samochodowych ustalamy odrębnie (po skontaktowaniu się z nami bezpośrednio).

Tłumaczenia przysięgłe wszystkich pozostałych dokumentów rozliczane są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości przyjmując 1125 znaków na stronie. Strona rozpoczęta jest uważana za stronę pełną. Ceny tłumaczeń przysięgłych i zwykłych w dowolnym języku są podawane każdorazowo zgodnie z wyceną konkretnego dokumentu/pliku (cena zależy od czytelności dokumentu, poziomu trudności tekstu, dostępności tłumacza).