Płatność jest warunkiem realizacji usługi. Dokonujemy jej po uzyskaniu wyceny, zaakceptowaniu warunków realizacji i otrzymaniu faktury proforma. Po uzyskaniu od tłumacza Andrzeja Szadkowskiego wyceny  i zaakceptowaniu warunków (związanym z przesłaniem e-mailem danych pozwalających wystawić Klientowi fakturę, zawierających nazwisko i imię/nazwę Klienta, jego dokładny adres, oraz NIP (NIP, lub Pesel pozwalają wystawić fakturę zgodnie z obowiązującymi przepisami) i uzyskaniu od tłumacza Andrzeja Szadkowskiego faktury proforma, Klient dokonuje płatności zgodnie z zasadami opisanymi w procedurach zamówienia. Tłumacz Andrzej Szadkowski zachowuje całkowitą poufność uzyskanych informacji zgodnie  z  Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w internetowym systemie aktów prawnych na stronie sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883, oraz   Ustawą regulującą zasady postępowania tłumaczy przysięgłych.

Płatność przy pomocy serwisu płatności Online Dotpay.

Płatności kartą kredytową stały się bardzo popularnym sposobem zapłaty. Płatność przy pomocy serwisu płatności  Dotpay gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. W serwisie Dotpay można dokonać płatności praktycznie wszystkimi dostępnymi kartami płatniczymi, oraz przelewem bankowym.

Tutaj dokonasz płatności
dotpay w systemie Dotpay.

Płatności przelewem

Można także zapłacić przelewem bankowym. Numer konta pojawi się na fakturze proforma. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.